سرپرست فرمانداری شهرستان تایباد
مهدی دونده
سرپرست فرمانداری شهرستان تایباد

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۴

مردم در اجرای طرح اصلاح یارانه ها دولت را همراهی کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تایباد، فرماندار این شهرستان واقع در شرق خراسان رضوی گفت: انتظار می رود مردم متدین، دولت انقلابی منتخب خود را در اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها همراهی و حمایت کنند.
مهدی دونده روز جمعه به عنوان سخنران قبل از " خطبه های نماز جمعه، در جمع مردم نمازگزار شهر مشهدریزه از توابع بخش میان ولایت این شهرستان " افزود: رانت خواری ها و پول های کلانی که گاه به حساب برخی از دلالان می رفت با اجرای این طرح، اصلاح و عدالت برقرار می شود.
وی ادامه داد: دولتمردان هم وظیفه دارند روی قیمت ها و بازار نظارت مستمر داشته باشند تا یکسری افراد سودجو و فرصت طلب به معیشت مردم ضربه وارد نکنند.
وی اظهار کرد: در این برهه حساس و کنونی دشمنان داخلی و خارجی به دنبال ایجاد فضایی آلوده و نامید کردن ملت ایران اسلامی هستند، همه باید هوشیار باشیم و همچون همیشه نقشه های شوم آنها را خنثی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم مجاهدت کرد تا یارانه هرکس یه جیب خودش برود، مردم با دولتمردان همراهی کنند تا مسوولان در اجرای این طرح موفق باشند.
وی با بیان اینکه با اجرای این طرح قاچاق کالا به سمت برخی از کشورهای همسایه کاهش می یابد گفت: مسوولان نیز باید نظارت را بیشتر کنند تا مانع از قاچاق و خروج اقلام ارزان قیمت از کشور شوند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تایباد افزود: افرادی چشم دیدن موفقیت های نظام را ندارند و برای اینکه به منافع آنها در زمینه رانت و فساد لطمه وارد نشود در صدد تشویش اذهان عمومی بر می آیند که مردم نباید به آن اعتنا کنند.
دونده ادامه داد: با عنایت به عزم جدی دولت و نیز سابقه خوب دولت سیزدهم در مدیریت سلامت مردم و برخی عرصه‌های دیگر اقتصادی این امیدواری بیشتر شده، که در این راه صبر و همراهی مردم و دستگاههای متولی لازم است.
شهرستان 140 هزار نفری تایباد متشکل از 2 بخش مرکزی و میان ولایت با 38 روستا در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
بازدید : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان