سرپرست فرمانداری شهرستان تایباد
مهدی دونده
سرپرست فرمانداری شهرستان تایباد

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

آزمون دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در تایباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تایباد، فرماندار این شهرستان واقع در شرق خراسان رضوی گفت: هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در این منطقه برگزار شد.
مهدی دونده روز جمعه و در حاشیه بازدید از برگزاری مرحله کتبی این آزمون که در محل دانشگاه پیام نور شهر تایباد برگزار شد، افزود: در این مرحله که برای اولین بار در سطح این شهرستان برگزار شد، 73 نفر از براداران و خواهران شیعه و اهل سنت در آن شرکت کرده اند.
وی ادامه داد: از این تعداد افراد شرکت کننده، 20 نفر سال گذشته توانستند نمره قبولی آزمون کتبی را کسب کنند که امسال از حضور در این مرحله معاف شده و به مرحله بعدی راه یافته اند.
وی اظهار کرد: این آزمون در مدت یک روز در این شهرستان و برخی از شهرستانهای استان خراسان رضوی برگزار شد.
وی اظهار کرد: مرحله شفاهی، هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، اواخر مرداد ماه برگزار خواهد شد.
نماینده عالی دولت در تایباد گفت: این آزمون در حفظ کل قرآن کریم، 10 جزء و 20 جزء برگزار شد.
دونده در پایان افزود: به برکت انقلاب اسلامی، قرآن به صحنه جامعه و زندگی جوانان، مردم و بانوان آمده است، یکی از اموری که می توانیم به جامعه اسلامی عرضه کنیم همین رشد و توسعه فعالیتهای قرآنی اعم از حفظ و قرائت قرآن کریم است و این مسئله قابل انکار نیست و باید از همه ظرفیتها در جهت رشد و تعالی آن استفاده کرد.
شهرستان 140 هزار نفری تایباد متشکل از 2 بخش مرکزی و میان ولایت با 38 روستا در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
بازدید : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان