فرماندار شهرستان تایباد
محسن سیاح
فرماندار شهرستان تایباد

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۶

جلسه برنامه ریزی هفته بسیج برگزار شد

فرماندار تایباد :بسیج نماد ایثار، گذشت، رشادت و دلاوری استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری " جلسه برنامه ریزی هفته بسیج با حضور  مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد ، جناب سرهنگ بیدل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، تبلیغات اسلامی ، رئیس بنیاد شهید ، شهردار تایباد  و سایر اعضا در محل اتاق فرماندار برگزار گردید.

مهندس سیاح فرماندار تایباد ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن هفته بسیج با اشاره به اینکه بسیج تنها یک نیروی نظامی نیست اظهار کرد : بسیج نماد ایثار، گذشت، رشادت و دلاوری است و رشادت های بسیجیان  نه تنها در هشت سال جنگ تحمیلی بلکه در فعالیت های مختلف در عرصه عمران و آبادانی  و الخصوص کمک درمدیریت هرچه بهتر کرونا ویروس در شهرستان بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه تصریح کرد:هفته بسیج،در حقیقت فرصتی برای بیان گزارش عملکرد خدمات بسیج  و معرفی حرکت عظیمی است که به وسیله امام بزرگوار ره، در کشور پایه‌گذاری شده است.

مهندس سیاح  با اشاره به نقش فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه گفت:تقویت تفکر بسیجی تضمین کننده امنیت کشور است و تحقق این مهم، جامعه را در برابر دشمنان و یاوه گویان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ می‌کند.

گفتنی است؛ با توجه به فرا رسیدن هفته بسیج  ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گزارشی از برنامه های این هفته ارائه نمود و سایر اعضای جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان