.     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی ؛فرهنگی و سلامت بانوان شهرستان تایباد برگزارشد


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری " با حضور مهندس سپهری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان تایباد ، رئیس اداره بهزیستی و سایر اعضاء مرتبط ، جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی ؛فرهنگی و سلامت بانوان شهرستان تایباد  روز یکشنبه مورخ99/10/21 درمحل سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزارگردید.
 
 مهندس سپهری در این جلسه بیان داشت : ما سعی داریم  شرایطی را فراهم کنیم تا بانوان نیز  همانند آقایان در فعالیتهای اجتماعی،فرهنگی ،اقتصادی  و ...از امکانات و ظرفیتهای شهرستان بهره مند گردند؛وی گفت اختصاص غرفه در گمرک به یکی از شرکت تعاونی های بانوان  نمونه بارز این  مدعاست  و این امر باعث رونق تولیدات  حوزه بانوان ،صنایع دستی و فروش  از طریق صادرات  خواهد شدومطمئنا در گسترش کار و درآمد بانوان زیر مجموعه شرکت نیز موثر خواهد بود؛وی از شهرداری و  ادارات متولی خواست تا در راه اندازی بازارچه دائمی فروش محصولات تولیدی بانوان همکاری داشته باشند.
 
 وی بیان داشت : تولید و ارائه بسته های آموزشی با موضوعات مرتبط با  سلامت جسمی و روانی کودکان؛نوجوانان و والدین  و همچنین در خصوص آموزش در حوزه آسیبهای اجتماعی نو ظهور ناشی از فعالیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در سامانه شاد است، در این ارتباط مدیریت محترم آموزش و پرورش ،فرهنگ و ارشاد اسلامی،بهزیستی و سایر دستگاههای مرتبط  همکاری و هماهنگی لازم را بعمل آورند .
 
مهندس سپهری تصریح کرد :هر آنچه  در راستای ارتقای سطح آگاهی خانواده ها در جهت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی صورت پذیر مورد حمایت خواهد بود . آموزش راهکار آگاه سازی خانواده ها از آسیب های فضای مجازی است و باید محتواهای آموزشی در فضاهای مجازی و تلویزیون های شهری افزایش یابد.
 
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۷۶۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۷۰ نفر
آماربازدیدکنندگان