.     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان تایباد برگزارگردید.


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری" جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس با حضور دکتر براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی به صورت ارتباط تصویری  با مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد و سایر اعضای این ستاد  در محل دفتر فرماندار برگزارگردید.
 
 مهندس سیاح فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان تایباد  در این جلسه تصریح کرد : تمامی کمیته ها و شبکه بهداشت و درمان مخصوصا  در بحث غربالگری و انجام تست ها هم چنان باید با اهتمام جدی ادامه بدهند ، رعایت این موارد از خیلی مسائل پیشگیری میکند بنابراین ما بحث غربالگری و انجام تست را جدی می گیریم تا باعث نشود با موج جدیدی از این بیماری در شهرستان مواجه شویم .
 
وی تاکید کرد : همچنان تیم های نظارتی و بازرسی ، نظارت ها   را در سطح شهرستان دنبال نمایند و همچنین بخشداران محترم از طریق شوراها و دهیاری ها حساسیت آفرینی را داشته باشند ، عادی انگاری  و عدم رعایت پروتکل ها باعث برگشت پذیری این بیماری می شود.
 
مهندس سیاح گفت : اگر اکنون وضعیت شهرستان در شرایط مطلوبی قرار دارد  بدلیل حساسیت آفرینی ها و همکاری همه بخش ها بوده است بنابراین هم چنان رعایت پروتکل ها و ملا حظات و نکات بهداشتی مدنظر قرار گیرد.
 
رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس  شهرستان تایباد بیان داشت : تجمعات هم چنان ممنوع است و منتظر آخرین شیوه نامه و دستورالعمل پیرامون این موضوع هستیم و با توجه به ابلاغ شیوه نامه ،اطلاع رسانی و ابلاغ خواهد شد .

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۷۵۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۹ نفر
آماربازدیدکنندگان