.     .     .
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

در صورت نیاز و با دستور استاندار خراسان رضوی؛

بخشی از ظرفیت مراکز اقامتی استان در اختیار بیماران کرونایی قرار می‌گیرد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در صورت نیاز و با دستور استاندار و رئیس ستاد مقابله با کرونای خراسان رضوی، بخشی از ظرفیت مراکز اقامتی استان در اختیار بیماران کرونایی قرار خواهد گرفت.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در جریان بازدید سرزده از مراکز اقامتی شامل برخی هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها و مهمانپذیر‌های مستقر در مرکز استان به جهت بررسی نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط این مراکز به همراه مسئولین دستگاه‌های مرتبط، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در این مراکز رضایت بخش اعلام کرد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در خصوص مشارکت مراکز اقامتی در امر مساعدت به ستاد مدیریت کرونای استان برای تامین تخت‌های نقاهتگاهی گفت: با همراهی مدیران واحدهای اقامتی، بیش از 8000 هزار تخت برای گذران دوران نقاهت بیماران در مراکز اقامتی پیش بینی شده که در صورت نیاز با دستور استاندار محترم و رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای استان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بیماران قرار خواهد گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد تا با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی توسط آحاد مردم ولایتمدار استان بویژه مجاورین و زائرین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علیه السلام همانند موج اول و دوم بیماری نیازی برای استفاده از این ظرفیت فراهم شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۷۳۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۹ نفر
آماربازدیدکنندگان