.     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

به منظور بازرسی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی فرماندار تایباد از اداره ورزش و جوانان این شهرستان بازدید نمود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری" مهندس سیاح فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس  شهرستان تایباد ، در ادامه بازدیدها در راستای بررسی وضعیت دستگاه های اجرایی  از اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نیز بازدید و با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص  مسائل و موضوعات حوزه ورزش و جوانان شهرستان تایباد گفتگو نمودند.


فرماندار شهرستان تایباد گفت:  همه ادارات با توجه به شیوع کرونا ویروس موظف به رعایت پروتکل‌ های بهداشتی هستند.


وی در این بازدید ها از شهروندان خواست تا به توصیه‌ های ستاد ملی کرونا عمل کنند، فاصله‌های اجتماعی را جدی بگیرند و از شرکت در اجتماعات و ایجاد ازدحام در شهر و بازار خودداری کنند.
 

مهندس سیاح، هدف از این بازدید و سرکشی‌ ها را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات ، توجه به سلامت افراد جامعه و جلوگیری از مبتلا شدن آنان در رفت و آمدهای اداری در راستای ارتقای سلامت کارکنان، صیانت از حقوق شهروندی ، ارزیابی رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات دولتی و آگاهی از مشکلات بیان کرد و یادآور شد: مردم می توانند در صورت مشاهده هر نوع تخلف، مراتب را به ادارات ذیربط منعکس کنند.

 
فرماندار تایباد در این بازدید به رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

 

وی در پایان گفت: این بازدید ها ادامه دارد و مدیران دستگاه های اجرایی مسئول رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی در دستگاه ذیربط خواهند بود.

 
 

 

منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۹۲۲۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان