.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۱۱

تقدیر فرماندار تایباد از مردم برای رعایت مسائل بهداشتیفرماندار شهرستان تایباد طی پیامی از توجه ویژه مردم فهیم ومتدین شهرستان به جهت رعایت مسائل بهداشتی در روز عید قربان تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد طی پیامی از توجه ویژه مردم فهیم شهرستان تایباد به جهت رعایت مسائل بهداشتی در روز عید قربان تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است .

 
بسم الله الرحمن الرحیم

حمد وسپاس خداوند متعال که یکبار دیگر مردم عزیز و شریف و با بصیرت شهرستان تایباد بویژه  همکاری و تعامل ارزشمند ائمه محترم جمعه و جماعات ضمن توجه به رعایت دستور العملها و توصیه های مهم بهداشتی در شهرستان و رعایت مسائل بهداشتی در روز عید قربان ، امیدواریم با اتحاد ،انسجام و همدلی کلیه اقشار جامعه ،مسئولان دستگاههای اجرائی و به ویژه مردم شریف شهرستان تایباد هر چه سریعتر کرونا ویروس منحوس را شکست داده و مردم به زندگی عادی خود بازگردند.

کنترل بیماری کووید 19 و مهار ویروس کرونا باهمکاری مردم و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی میسر می شود و  به هیچ وجه نباید این تلقی در افکار عمومی بوجود آید که مراقبت‌ها و رعایت اصول بهداشتی اهمیت سابق را ندارد و لذا رعایت نکات بهداشتی و مراقبت همچنان باید در دستور کار مردم باشد.

ضمن تقدیر از مسئولان و کادر بهداشت و درمان ، ائمه جمعه و جماعت ومردم
 ، می‌توان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی  زنجیره شیوع کرونا را قطع کردواز مردم خوب شهرستان تایباد همچنان تقاضا می‌کنیم که به توصیه‌های بهداشتی عمل کنند.

محسن سیاح
فرماندار شهرستان تایباد
 
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۲۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۹۱۹۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان