.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری ومقابله با کرونا ویروس شهرستان تایباد برگزارشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری " با ریاست مهندس سیاح فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان تایباد ، جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس  با حضور معاونین فرمانداری ،بخشداران ،مدیر شبکه بهداشت و درمان، شهردارتایباد، و سایر اعضاء در محل دفترفرماندار برگزار گردید.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان تایباد ضمن عرض تبریک اعیاد بزرگ قربان وغدیر محضر مردم فهیم شهرستان تایباد گفت : براساس آخرین تصمیمات ستاد پیشگیری ومقابله با کرونا ویروس استان  وبا توجه به دغدغه و نگرانی هایی که برای سلامت مردم وجود دارد و وضعیت قرمز شهرستان ، برگزاری  هرگونه مراسماتی که منجربه تجمعات مردمی می شود مانند(برگزاری نماز عید قربان) ممنوع می باشد

فرماندار شهرستان تایباد تصریح کرد :از تمامی مردم شریف شهرستان استدعا داریم از برگزاری هرگونه اجتماع مردمی پرهیزکنند ودر این زمینه همکاری و همراهی لازم را انجام دهند تا بتوانیم این ویروس منحوس را در شهرستان شکست دهیم .

وی ادامه داد :از ائمه محترم جمعه و جماعات همان طور که تاکنون مشارکت و همراهی ارزشمندی در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس داشته اند انتظار داریم با توجه به دغدغه و نگرانی که برای سلامت مردم شهرستان وجود دارد در این زمینه همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

مهندس سیاح بیان داشت :  اگر در مواردی  افراد از تصمیمات و مصوبات ستاد پیشگیری ومقابله با کرونا ویروس پیروی و تمکین نکنند و مانع اجرای شوند مطابق با ماده22 قانون جلوگیری از بیماری های واگیر به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فرماندار تایباد تصریح کرد :امیدواریم با همکاری و همراهی که بین مردم ومسئولین در سطح شهرستان وجود دارد هرچه سریعتر این ویروس منحوس را شکست دهیم.
 
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۹۲۵۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان