.     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تایباد برگزار شد


 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری "  با حضور مهندس کریم زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تایباد ، بخشدار مرکزی ، رئیس اداره صمت  و سایر اعضای مرتبط ، جلسه تنظیم بازار شهرستان تایباد در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
مهندس  کریم زاده در این جلسه  ضمن تقدیر و تشکر از اعضای جلسه اظهار کرد :جلسه تنظیم بازار فضایی است که در آن تمهیدات لازم در راستای تامین اقلام و کالاهای اساسی و نظارت برقیمت آن در سطح بازار می باعث از سوی دستگاه های متولی مدنظر قرار گرفته تا زمینه ایجاد رضایتمندی عمومی فراهم گردد.
 
معاون عمرانی فرمانداری بیان داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.
 
وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی  و رعایت پروتکل های بهداشتی  اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
 
مهندس کریم زاده ،  انصاف را شرط مهم در کسب و کار عنوان کرد و گفت: بازاریان در قیمت گذاری باید اقشار کم درآمد را نیز مورد توجه قرار دهند تا همه بتوانند از حداقل ها در زندگی برخوردار باشند

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۷۴۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۷۱ نفر
آماربازدیدکنندگان