.     .     .
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

پیام تبریک فرماندار به مناسبت روز جهانی معلولانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری "مهندس سیاح فرماندارتایباد به مناسبت روز جهانی معلولین پیامی را به شرح ذیل صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

به نام پروردگاری که انسان را شوق زیستن داد

 
روز ۱3 آذر مصادف با سوم دسامبر روز جهانی معلولان است. روزی متعلق به عزیزانی که با تلاش وصف‌ناپذیر خویش از نارسایی چشمان نابینا، گوش‌های ناشنوا و پاهای ناتوان فراتر رفته‌اند تا ثابت کنند که معلولیت، محدودیت نیست.

معلولان نیز مانند سایر افراد جامعه زندگی عادی خود را دارند و نامگذاری روز معلول، فرصت مناسبی برای فرهنگ سازی برای به رسمیت شناخته شدن حقوق این قشر در جامعه است.

روز جهانی معلولان فرصت مغتنی برای ارج نهادن به تجارب و توانایی های همنوعانی که با معلولیت های گوناگون دست و پنجه نرم می کنند و نیز بازبینی در اقدامات انجام شده جهت احیاء حقوق معلولان و اصلاح نوع نگرش عمومی نسبت به پدیده معلولیت در جامعه است.

امروزه معلولان با تکیه بر نیروی ایمان و بهره گیری از استعدادهای عظیم خویش توانسته اند در مسیر رشد و شکوفایی و کمک به توسعه کشور و افتخار آفرینی در میادین مختلف علمی و ورزشی گام های مؤثری بردارند.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این روز مبارک به همه معلولان و خانواده های محترم و صبور آنان و قدردانی از زحمات بی شائبه خادمین این عرصه، اعم از بخش های دولتی و غیر دولتی به ویژه خیرین محترم و سازمان های یاری رسان، امیدداریم با همت و تلاش مضاعف دستگاههای اجرایی شهرستان، زمینه های لازم برای اجرایی شدن قوانین مصوب حمایتی در مورد معلولان و استفاده بهینه از خدمات و امکانات عمومی، رفاهی، فرهنگی، آموزشی، فرصتهای شغلی و در نهایت برابری فرصتهای اجتماعی به عنوان مطالبه به حق جامعه معلولین شهرستان تایباد فراهم گردد.

 
محسن سیاح
فرماندار شهرستان تایباد
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۷۱۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان