.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۱۱

صبح امروز در آستانه اعیاد سعید قربان و غدیر برگزار شد:

دیدار کارکنان فرمانداری با فرماندار به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیربه گزارش روابط عمومی فرمانداری " مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیر ، با کارکنان فرمانداری دیدار وگفتگو نمود.

مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه ولایت و امامت ، عید قربان را روز تسلیم شدن در برابر رضای الهی دانست و عید غدیر را یادآور ابلاغ پیام امامت و ولایت به آحاد جامعه اسلامی بیان نمود.

فرماندار شهرستان تایباد در اهمیت روز مهم عید قربان خاطر نشان کرد :عید قربان عید بندگی  و خود سازی و تقرب به خداست .

فرماندار با بیان اینکه در این مسیر باید از راهنمایی و هدایت  ائمه اطهار بهره جست بیان داشت : در این روز باید نفس اماره را قربانی کرد و هوای نفس  را لگام زد و در جهت رسیدن به مقام انسانیت زنگار را از قلب زدود و  در راه رسیدن به قرب الهی قدم برداشت

مهندس سیاح خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار داشت : مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی باید از فرصت به دست آمده در تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند . خدمت در نظام اسلامی باید با وجدان کاری ، مصلحت عمومی جامعه و جلب رضایت خداوند و مردم باشد.

نماینده عالی دولت گفت:خدمت به مردم وظیفه هر مسئول است و تا روزی که خداوند فرصت خدمتگذاری را برای ما فراهم نماید باید انجام وظیفه کنیم تا خللی در امور مردم ایجاد نشود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۹۱۹۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان