.     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

۲۲ بهمن تجلی نوری دوباره در جهان اسلام است.


فرماندار تایباد گفت: حضور پرشور مردم انقلابی ولایی ،وحدت آفرین  در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی نوری دوباره در جهان اسلام است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسین شرافتی در راهپیمایی 22 بهمن که همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم انقلابی تشیع و تسنن در شهر تایباد برگزار شد افزود: استقلال، خودباوری و خود کفایی در بخش‌های مختلف از مهمترین دستاوردهای انقلاب است که امنیت و توسعه همه جانبه را برای کشور حاصل کرده و چهل سال دوام و بقای آن ناامیدی را برای دشمن به ارمغان آورده است.

وی افزود: نعمت امنیت که امروز در سراسر کشور به ویژه شهرستان‌های مرزی مشاهده می شود یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان بیان کرد: حضور پرشور مردم انقلابی تشیع و تسنن در شهر تایباد همزمان با 22 بهمن سال ۹۷ برای دشمنان بسیار ناامیدکننده است.

وی اظهار کرد: روز حماسی ۲۲ بهمن فرصت خوبی است تا بار دیگر ملت در مسیر رهبری گام بردارد و همصدا با دولت نقشه های دشمنان را خنثی کند آنچه امروز سبب امنیت و آرامش ملت ایران شده از قطره قطره خون شهدا به دست آمده و دولت باید برای میثاق دوباره با امام و شهدا در ارائه خدمات به ملت باید پیشگام باشد..

فرماندارتایباد بیان کرد درحال حاضر کشور ایران از معدود کشورهای مستقل جهان است و دربین 13 کشور مهم و تاثیرگذار در اتفاقات جهانی قرار دارد.
وی افزود : درمقیاس منطقه ای فاصله ایران با دیگر کشورهای منطقه بسیار زیاد است و در سایر زمینه ها  ازجمله تولید دارو رتبه 11 و درزمینه تولید علم رتبه 16 جهان راداریم .

فرماندارتایبادبیان کرد» ایران  مقتدراسلامی کشورفناوری گاز، نفت  ،تجهیزات نظامی  و توسعه علم است و این مهم ازبرکات ودستاوردهای ن40سالگی وبلوغ انقلاب است.

شرافتی عنوان کرد درعرصه های بین المللی کشورایران درزمینه های تکنولوژی ،فناوری ، علم ، ورزش ،پزشکی، توسعه ، صنعت  دررتبه برتر دنیا قراردارد.

 فرماندارتایباد آزادی مردم  و عزت و کرامت  آنان رادرجامعه  را  ازبرکات  ودستاوردهای مهم نظام وانقلاب بیان کرد.

  وی افزود : امروزه ملت ایران تلاش می کند ،تحریم های ظالمانه را که دلیل آن ایستادگی کشور ایران درکنار مظلومان و مستضعفان منطقه است  ،مردم ما بارهنمودهای مدبرانه و شجاعانه رهبری این تحریم هارا پشت سرخواهند گذاشت  ومانندهمیشه باحضور و همت ملت درتمامی صحنه ها انقلاب   تحریم ها بی اثر خواهد ماند و باغلبه برمشکلات اقتصادی بابه کارگیری  راهبردهای اقتصاد مقاومتی  مردم  مانندهمیشه ،سربلند و پیروز خواهند شد.

فرماندارتایباددرپایان گفت ماامروز خداوندراشاکریم که درچهل سالگی انقلاب باحضوربی نظیرمردم  باعث یاس دشمنان نظام شده ایم  وباحضور خانوادهای آزاده وایثارگران ومادران  شهدا ثابت کردیم که درکنارانقلاب و رهبری تاپای جان ایستاده ایم .

مردم انقلابی و مسئولان آگاه  شهرستان مرزی تایباد صبح امروز  با حضور در عرصه  با شکوه  عظیم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، با صدای الله اکبر و مشت های گره کرده فریادهای ضد استکباری سر دادند و عظمت و اقتدار ایران اسلامی  را به رخ جهانیان و طاغوتیان زمان  کشیدند .

دوربین خبرنگاران شهرستان لحظه به لحظه ،حضور نسل های آینده جامعه را در کنار یکدیگر  در صحنه های از حماسه حضور به تصویر کشید تادشمنان انقلاب بدانند  که ملت ایران در هر شرایط و درهر زمانی که لازم باشد  از آرمان های انقلاب اسلامی حراست وحفاظت  خواهند کرد و این انقلاب شکوهمند  به  فرد ،حزب ،گروه ویا نسل و  دوره خاصی تعلق ندارد ومتعلق به عموم مردم ایران است .

مردم تایباد از تشیع وتسنن ،پیر و جوان، کودک و خردسال،مرد وزن ، با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ثابت کردند که انقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد ، انسجام ملت است.

در ادامه این مراسم فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خراسان گفت: امام با اطمینان می گفت که انقلاب ابرقدرتها را به خاک ذلت خواهد نشاند و امروز حضور پرشور این جمعیت نشان‌دهنده اجرایی شدن این کلام است.

 سردار حمیدرضا حسن زاده افزود: امام راحل به سه چیز، اول ایمان به خدا و قدرت لایزال الهی دوم هدف مقدسی که داشتند و سوم ایمان به حضور مردم در تمام عرصه‌های انقلابی اعتقاد داشتند.

وی اظهار کرد: قدر انقلاب را بدانیم و در شناسایی آن بیشتر کوشا باشیم، هرچه داریم از این انقلاب و حضور یکپارچه شما مردم به دست آمده است.

گفتنی است راهپیمایی 22 بهمن در سه شهر تایباد، کاریز و مشهدریزه شهرستان تایباد برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان